Nezobrazuje se Vám E-mail správně? Klikněte zde.

Městys Nezamyslice

Mobilní rozhlas

HLÁŠENÍ A AKTUALITY 3. 8. 2018

DOTACE NA FASÁDY A VJEZDY - II. kolo

Oznamujeme občanům, že byla opětovně vypsána programová dotace v oblasti bytové výstavby. Žádosti jsou přijímány od 16.7. do 24.8.2018. Je možné podat žádost na poskytnutí dotace na opravu fasády rodinného domu staršího 20 let a na vybudování vjezdu před RD na pozemku městyse. Bližší informace na úřední desce nebo na úřadu městyse.

DOČASNÁ ÚPRAVA HODIN PRO VEŘEJNOST - POŠTA NEZAMYSLICE

UPOZORŇUJEME na krátkodobou změnu hodin pro veřejnost na poště Nezamyslice u Prostějova. Z důvodu čerpání dovolených budou v období od 16.7. do 27.7.2018 a od 20.8. do 24.8.2018 otevírací hodiny upraveny následovně: Po-Pá: 8.00-12.00 a 13.00-16.00 hod. Rozsah hodin pro veřejnost zůstane zachován, dochází pouze k časové úpravě.

CHIRURGIE NĚMČICE N./H.

MUDr. Vildomec oznamuje, že chirurgická ambulance na poliklinice v Němčicích nad Hanou bude v průběhu srpna otevřena jen každé úterý.

ZUBNÍ ODDĚLENÍ NEZAMYSLICE

MUDr.Šmíd , zub.odd. v Nezamyslicích nebude ordinovat od 6.8. do 10.8. včetně z důvodu čerpání dovolené. Akutní pacienty ošetří Apexcentrum,Kostelec n/Hané, a to pouze v dopoledních hodinách.

PARVOVIRÓZA - NEMOC PSŮ

Veterinární lékařka, paní doktorka Kvíčalová, upozorňuje, že se v Nezamyslicích objevilo již několik případů parvovirózy. Jde o vysoce nakažlivé a nebezpečné onemocnění psů, které často končí úhynem. Projevuje se silným zvracením, průjmem a neochotou jíst. Pokud se podobné příznaky u vašeho psa objeví, ihned paní doktorku navštivte a udělejte speciální testy na potvrzení tohoto onemocnění. Základní prevencí je kompletní, řádná vakcinace. Nemoc není přenosná na lidi ani jiná zvířata. Dále upozorňujeme, že v naší obci již neprobíhá hromadné očkování psů proti vzteklině. Zájemci o toto očkování mají možnost nechat naočkovat své psy v ordinaci veterinární lékařky.

SETKÁNÍ DECHOVEK VE VŘESOVICÍCH

Dechová hudba Vřesovanka vás srdečně zve na 10. ročník setkání dechových kapel „Pod hanáckým nebem“. Akce se koná v neděli 5.8.2018 v zámecké zahradě ve Vřesovicích. Vystoupí dechové kapely Vřesovanka, Podboranka, Fryštácká Javořina a Gloria. Pořadem provází oblíbený moderátor Karel Hegner. Začátek ve 14,00 hod., vstupné 150,- Kč.

přejít na web

Přílohy ke stažení

Novinky systému na FB
Nastavení vašeho profilu

Tento e-mail dostáváte na základě registrace do služby Mobilní rozhlas ve Vaší obci.

Podmínky a ochrana údajů nebo změnu nastavení či odhlášení naleznete zde.